882 069 318

biuro@schpabianice.pl

ul. Bagatela 12, Pabianice

Na żywo niedziela 11:00

Polityka prywatności

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych na stronie schpabianice.pl

W dniu 25 maja br. weszło w życie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

KCh Społeczność Chrześcijańska w Pabianicach przetwarza dane osobowe wyłącznie w celach statutowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, korzystając z autonomii oraz niezależności gwarantowanej Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej.

Obowiązki związane z prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych przez nasz Kościół spoczywają na Pastorze i osobach przez niego wyznaczonych.
Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania.

W sprawie skarg, zgłaszania jakichkolwiek uwag można się kontaktować pod adres e-mail: schpabianice@gmail.com lub pod nr tel.: 882 069 318.

Formularze
Wszelkie zapytania wysyłane z formularzy są wykorzystywane tylko i wyłącznie w formie kontaktowej, nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.

Cookies
Nasza strona korzysta z plików cookies aby zapewnić Tobie prawidłową obsługę wyświetlanych treści, korzystamy również z danych analitycznych np. (Google Analytics) w celu poprawienia jakości w obsłudze strony.

Bezpieczeństwo
Dokładamy wszelkich starań aby strona schpabianice.pl funkcjonowała zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi oraz zgodnie z polityką bezpieczeństwa i prywatności. Nasza strona korzysta z bezpiecznego połączenia SSL, tak więc wszystko jest szyfrowane aby Państwo czuli się bezpiecznie.

Uwagi
Jeśli widzisz błąd lub zauważyłeś coś niepokojącego na stronie to prosimy Cię o zgłoszenie tego problemu w formularzu kontaktowym na zakładce Kontakt wpisując w temacie „Do administratora strony”, będziemy wdzięczni za Twoją pomoc.